Informatyka w służbie medycynie
Systemy informatyczne do tworzenia strukturalnej dokumentacji medycznej oraz optymalizacji przepływu informacji w placówkach.
Opisy strukturalne
Intuicyjny edytor współtworzony z lekarzami dla lekarzy.
Zadbaj o produktywność lekarzy w Twojej placówce
Strukturalna dokumentacja medyczna jako sposób na zwiększenie produktywności oraz podwyższenie jakości tworzonej dokumentacji medycznej.
Za pomocą upmedic dokumentacja medyczna tworzona jest 3 razy szybciej.

Jakość i szybkość

Lista szablonów strukturalnych opisów radiologicznych upmedic. Najczęściej używane szablony: Tomografia komputerowa jamy brzusznej i miednicy małej, Tomografia komputerowa zatok obocznych nosa, Rezonans magnetyczny kręgosłupa C, Rezonans magnetyczny k-pa TH, Tomografia k-pa L-S, USG Sutków, USG Tarczycy, RTG Klatki piersiowej, USG Jądra, USG Stawu biodrowego
Zaoszczędź czas, standaryzując dokumenty używane na każdym etapie obsługi pacjenta
Konotacje w edytorze strukturalnych opisów radiologicznych upmedic na przykładzie szablonu Tomografii komputerowej jamy brzusznej i miednicy małej, organu Gruczoł krokowy
Szybko oznacz istotne dla dokumentu fragmenty
forms upmedic
Lekarz może tworzyć własne formularze zawierające skale medyczne i wykonujące przydatne obliczenia

Poznaj założycieli

Paweł Paczuski założyciel upmedic
Paweł Paczuski
Krzysztof Paczuski założyciel upmedic
Krzysztof Paczuski
Jesteśmy ambitnym zespołem, a pod naszymi skrzydłami znajduje się już ponad pół miliona pacjentów. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla profesjonalistów, którzy nie mogą pozwolić sobie na pomyłki i stratę czasu. We współpracy z wieloma specjalistami w dziedzinie radiologii stworzyliśmy pierwsze na świecie oprogramowanie, które odpowiada na te potrzeby, skupiając się w pełni na tworzeniu opisów radiologicznych z perspektywy fachowca. Naszym wspólnym celem jest zmniejszenie ryzyka popełnienia błędu, a co za tym idzie, wniesienie jakości tworzonej dokumentacji medycznej na nowy poziom dzięki gotowym szablonom opisów zawierającym dobrze znane i powszechnie rozumiane frazy.

Partner strategiczny

Centra Medyczne Medyceusz

Zaufali nam

500 000 pacjentów pod opieką lekarzy używających upmedic
Zapraszamy do współpracy. Umów się z nami na prezentację naszych systemów lub opisz nam swoje pomysły na informatyzację ochrony zdrowia.
Formularz nie mógł zostać zapisany. Proszę sprawdzić wprowadzone dane i spróbować ponownie.
Państwa dane zostały zapisane. Skontaktujemy się najszybciej jak to tylko możliwe.

Umówmy się na demonstrację